Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen anne için ağlamak

Kahve falında ölen anne için ağlamak sosyal hayatta falı kapatan kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, kibirli, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına işarettir.

Kahve falında ölen anne için ağlamak gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kimseleri, aslında öyle olmasalar bile sizden güçlü görme eğilimindesiniz.

Kahve falında ölmüş annenin ağladığını görmek eğer falı kapatan kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına yorulur.

Kahve falında annesi icin ağlamak sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, kısmetinin kapanacağına inanılır.

Kahve falında anne için ağlamak çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, işlerin yoluna gireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına yorulur.

Kahve falında anne ve babası için ağlamak hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine tabir olunur.

Kahve falında anneye sarılıp ağladığını görmek verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında annesinin ağladığını duymak rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, önündeki engelleri aşamayacağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine alamet eder.

Kahve falında ölmüş anneye sarılmak ve ağlamak güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, kazancının her geçen gün artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında annemin öldüğünü görüp ağlamak güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına, toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine, ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına işarettir.