Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birisiyle evli olduğunu görmek

Kahve falında birisiyle evli olduğunu görmek yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, hayırlı günler yaşayacağına, üzüleceğine, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, sorunlarının da son bulacağına inanılır.

Kahve falında birisiyle evli olduğunu gördüyseniz:

  • Belli işleri, planları, ilişkileri veya iş birliklerini devam ettiremeyeceğinizi hissedebilirsiniz.

Kahve falında birini evli görmek hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine işarettir.

Kahve falında erkek arkadaşının evli olduğunu görmek çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kocasını evli görmek aile işlerinin başına geçeceğine ve hem ev, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına, üzücü olaylar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evli arkadaşını görmek sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, anne baba dualarının alınacağına rivayet eder.

Kahve falında evli bir adam görmek tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, başının ağrıyacağına rivayet eder.

Kahve falında evli birinin bekar olduğunu görmek rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında evli arkadaşının tekrar evlendiğini görmek çok büyük üzüntü ve stres yaşayacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına tabir olunur.

Kahve falında evli bayanı hamile görmek dost ve akrabalarla paylaşılacağına, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına alamet etmektedir.