Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gemide tuvalet görmek

Kahve falında gemide tuvalet görmek işlerin yakın zamanda açılacağına, manevi rahatlamaya erileceğine, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, dünyanın nimetlerinden de daha fazla faydalanabileceğine, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına, atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına, daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gemide tuvalet gördüyseniz:

  • Üzerinizde otorite sahibi olan kimselerle karşılıklı olarak gerilimleriniz olabilir.

Kahve falında gemide tuvalet görmek verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına yorulur.

Kahve falında gemiye bindiğini görmek herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine işarettir.

Kahve falında geminin yandığını görmek çekilen çilelerin sona ereceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, yeni bir işe girileceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına delalet eder.

Kahve falında gemilerin çarpıştığını görmek eğer bu durum başarılı olursa fal sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına ve çok büyük bir huzura erileceğine, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine delalettir.

Kahve falında su alan gemi görmek bunun da fal sahibine sorun olacağına, kendi patronu olacağına yorulur.

Kahve falında siyah gemi görmek yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine delalettir.

Kahve falında yanan gemiden kurtulmak girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, özellikle kendisine kalan mirasla ilgili sorunlar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında denizde geminin içinde olmak berekete ve bolluğa kavuşulacağına, özellikle günahtan uzak durmak konusunda dirayet göstererek, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine delalet eder.