Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ateşe eşya atmak

Kahve falında ateşe eşya atmak aradaki buzları eriteceğine ve barış sağlayacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, işlerinin hep yolunda gideceğine ve verimli olacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine, yüksek makamlara geleceğine ve önemli işlerin başındaki kimse olacağına, iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına, maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ateşe eşya atmak gördüyseniz:

  • Siz bir erkek seniz larşı cins ilişkilerinde, kadınsanız maddi konularda şanslısınız.

Kahve falında ateşe eşya atmak eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına işaret eder.

Kahve falında saçı ateşe atmak en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, bu sayede kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yılanı ateşe atmak uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, birçok doktora gitmesine, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine delalet eder.

Kahve falında kuranı ateşe atmak bunun itibarının sarsılmasına neden olacağına, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına yorulur.

Kahve falında yılan ateşe atmak kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın fal sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına işaret eder.

Kahve falında ayakkabıyı ateşe atmak uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine, planlı ve programlı davranacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kuranı kerimi ateşe atmak çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına, ağız tadına, neşeye, huzura ve sıhhate kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında ateşe bir şey atmak moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına işarettir.