Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eski çalıştığım işyerini görmek

Kahve falında eski çalıştığım işyerini görmek hayatının iyileşeceğine ve güzelleşeceğine, elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine, yaptığı işlerin küçümseneceğine, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, mutluluğun ve kazancın azalacağına, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine, başarılarının artacağına, işlerinin hafifleyeceğine, birçok konuda daha dikkatli olunacağına ve emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine işarettir.

Kahve falında eski çalıştığım işyerini gördüyseniz:

  • Bilginizi önemli amaçlar için kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kahve falında eski çalıştığı işyerini görmek maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, belalı kimselerle karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında eski çalıştığın işyerini görmek insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine, güzel işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski işyerinde tekrar çalıştığını görmek çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, hane halkı ile tartışma yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski işinde çalıştığını görmek aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eski çalıştığım işyerini görmek sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, fal sahibinin dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski işyerinde çalıştığını görmek sık sık alışverişe gidebileceğine, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında işyerinde çalıştığını görmek kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına işarettir.

Kahve falında iş başında çalıştığını görmek cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına delalettir.