Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tartı görmek

Kahve falında tartı görmek ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, kırgınlık yaşanacağına, onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, köşeye sıkıştıracağına, bir bebek sahibi olunacağına ya da evlilik konusunda bir adım atılacağına ve büyük bir huzura erileceğine, hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, dileklerinin kabul olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tartı gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerde bazı küçük hayal kırıklıklarına uğramanız mümkün.

Kahve falında tartıda tartılmak tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına, fikirlerinin çatışacağına ve bu kimselerle muhabbetinin biteceğine işaret eder.

Kahve falında bozuk tartı görmek bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, çok hayırlı işlere gireceğine yorulur.

Kahve falında tartısma görmek maddi durumunu genç yaşında düzeltip, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında tartıya çıkmak geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tartı görmek yapılan hataların tekrarlanmayacağına, zorlanacağına, sıkıntıya düşeceğine yorulur.

Kahve falında tartıda tartıldığını görmek şansının kendinden yana olacağına, çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına işaret etmektedir.