Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kadın kadına yatmak

Kahve falında kadın kadına yatmak fal sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine, böylece parasal olarak iyi bir duruma gelineceğine, hastaysa şifa bulacağına, hem yeni yerler göreceğine, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına işaret eder.

Kahve falında kadın kadına yatmak gördüyseniz:

  • Belli konularla ya da kişilerle ilgili fikirleriniz iyice netleşmeye başlıyor.

Kahve falında başka bir kadınla yatmak kendisini üzen bazı kişileri hayatından çıkararak daha rahat bir şekilde hareket etmeye başlayacağına, bir sebeple zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına alamet eder.

Kahve falında kadınla yatmak yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, her konuda gelişme gösterileceğine işarettir.

Kahve falında kadın kadına yatmak sorunlarının ortadan kalkacağına, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir kadınla aynı yatakta yatmak gerçeklikten uzaklaşacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yabancı bir kadınla yatmak yollarını ayıracağına, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kadınlarla yatmak zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, başarısının azalacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine inanılır.

Kahve falında iki kadınla yatmak ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, zor zamanlar geçireceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına tabir olunur.

Kahve falında dul kadınla yatmak beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına, hayırsız bir kişinin yaptığı bir hatanın telafi edilmeye çalışılacağına yorulmaktadır.