Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çamurda görmek

Kahve falında çamurda görmek emeklerinin boşa gitmeyeceğine, hanesinin bollukla dolacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çamurda gördüyseniz:

  • Birtakım detayları araştırıp yarım kalan işlerinizi bitirin.

Kahve falında çamurlu suda boğulmak endişe ettiği işlerin son bulacağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çamurda dolaşmak işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, çalışma hayatında bir takım zorluklar yaşamaya işaret eder.

Kahve falında çamurlu yollar görmek bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına rivayet eder.

Kahve falında sarı çamur görmek böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, kazalardan, belalardan korunacağına rivayet eder.

Kahve falında çamurdan kaçmak prestij kazanacağına, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çamurlu bir yer görmek baş ağrısı, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çamurlu toprak kazmak elin bollaşacağına, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine alamet eder.

Kahve falında sulu çamurda yürüdüğünü görmek karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine işarettir.