Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tepede namaz kılmak

Kahve falında tepede namaz kılmak sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan bu sayede destek alabileceğine, önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, sıkıntıların son bulacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına, yaşanan kötü anıların silineceğine, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, şansının artacağına, rahatının yerine geleceğine, aksiliklerin birbiri ardına yaşanacağına delalettir.

Kahve falında tepede namaz kılmak gördüyseniz:

  • Hemen hemen her istediğinizi yapabilecek durumdasınız.

Kahve falında tepede namaz kılmak kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına, yönetici makamına geleceğine tabir olunur.

Kahve falında arabada namaz kılmak çok büyük sorunlar yaşanacağına, iş yerinde üst yönetimde kendisine yere bulacağına yorulur.

Kahve falında kısa etekle namaz kılmak işsizin iş bulacağına, başarısızlığa, karamsarlığa ve hayal kırıklığına alamet eder.

Kahve falında çamurun içinde namaz kılmak çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, kötü hastalıkların iyileşeceğine, falı kapatan kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına delalet etmektedir.

Kahve falında caminin dışında namaz kılmak ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine ve yaşanan durumların büyük acılara sebep olacağına, kendini toparlayamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ormanda namaz kılmak karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, doğru işler yapacağına inanılır.

Kahve falında sünnet namazı kıldığını görmek kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına, kendisini olumsuz etkileyen düşüncelerden arınarak, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında çimlerin üzerinde namaz kılmak çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine ve mutlu olunacağına işaret etmektedir.