Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeğeninin öldüğünü duymak

Kahve falında yeğeninin öldüğünü duymak iyi geçiminin biteceğine, insanlarla arasının açılacağına, maneviyatın da zenginleşeceğine, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, moralinin ve sağlığının da bozulacağına, kendisini çok yıpratacağına, bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına, insanlar tarafından da daha çok sevgi ve saygı göreceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında yeğeninin öldüğünü duymak gördüyseniz:

  • Yapmaktan hoşlandığınız şeylerle işi bir araya getirmenizi sağlayacak yollar bulmanız keyfinizi yerine getirebilir.

Kahve falında yeğeninin öldüğünü duymak işlerinin günden güne açılacağına, moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında yeğen öldüğünü görmek para kazanmasına da vesile olacağına, sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında yeğenin öldüğünü görmek yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına ve bir süre daha gerçekleştirilemeyeceğine, hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza işaret etmektedir.

Kahve falında yeğenini öldürmek bolluğa, berekete, güce ve kuvvete, her işinde iyilikle karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında yeğeninin öldüğünü görmek istediği evde oturacağına, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine rivayet eder.

Kahve falında yeğenle evlenmek çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, bu sayede sağlığının yerine geleceğine, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında yeğeninin düştüğünü görmek hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, elindeki ile yetinmeyi bilen, çok küçük bir bütçeyle büyük işlere imza atan biri olduğuna yorulur.

Kahve falında küçük yeğen görmek sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine yorulmaktadır.