Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tanıdık birini yaşlı görmek

Kahve falında tanıdık birini yaşlı görmek rızık elde edeceğine, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, kısmetlerin günden güne artacağına, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, toplum içindeki yerin değerleneceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine inanılır.

Kahve falında tanıdık birini yaşlı gördüyseniz:

  • Mevcut maddi sıkıntıya rağmen giriştiğiniz her konuda başarılı olabilirsiniz.

Kahve falında tanıdık yaşlı erkek görmek büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tanıdık birini yaşlı görmek iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, kişinin içinin daralacağına delalet eder.

Kahve falında bir tanıdığının yaşlandığını görmek ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine ve uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına delalet eder.

Kahve falında tanıdık yaşlı adam görmek eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, özellikle maddi konularda kişinin çaresiz hissedeceği durumlar yaşamak zorunda kalacağına alamet eder.

Kahve falında tanıdığını yaşlanmış görmek sonu hoş olmayacak bir yolculuğa, sıkıntı ve sorunların başgöstermeye başladığına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına rivayet eder.

Kahve falında tanıdığını yaşlı görmek lüks içinde olacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine alamet eder.

Kahve falında tanıdığı birinin yaşlandığını görmek ilk başlarda iyi kazanmasa da, zamanla daha çok para elde edeceğine, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine alamet eder.

Kahve falında yaşlı tanıdık görmek bir sebeple sıkıntı çekeceğine, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına işaret eder.