Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kocaman ayı görmek

Kahve falında kocaman ayı görmek sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, büyük bir servete kavuşacağına, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, dünyasının iyileşmesine, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, öz güven kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kocaman ayı gördüyseniz:

  • Özel yaşamınız ya da iş hayatınızda ilerleme biçiminiz konusunda duygularınız değişebilir.

Kahve falında kocaman ayı görmek ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, eline güzel fırsatların geçeceğine delalettir.

Kahve falında kocaman yengeç görmek toplum içinde daha oturaklı davranacağına, üstünlük elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında kocaman kaka görmek çok mutlu ve huzurlu olacağına, hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, üzüntülerin biteceğine tabir olunur.

Kahve falında kocaman ayakkabı görmek sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kocaman tarantula görmek sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kocaman bir böcek görmek gözyaşının kuruyacağına, attığı her adımda çok zarar edeceğine inanılır.

Kahve falında kocaman siyah kedi görmek hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, rızkının genişleyeceğine, hem sevilen, takdir edilen kişi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kocaman bir kartal görmek anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, elinin bollaşacağına, geçim derdinin biteceğine alamet etmektedir.