Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mor gül görmek

Kahve falında mor gül görmek kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mor gül gördüyseniz:

  • Yeni tarzlar, kitaplar veya sanatçılar ilginizi çekebilir.

Kahve falında beyaz ve mor gül görmek hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine delalettir.

Kahve falında mor gül toplamak çok zor şeylerle karşılaşacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine rivayet eder.

Kahve falında mor gül almak maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede ismini herkese duyuracağına delalet eder.

Kahve falında mor renkli gül görmek çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına, büyük atılımlar yapacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine delalet eder.

Kahve falında mor gül görmek hasret kaldığı güzel günlere, huzura kavuşabilmek için mücadelesine devam edeceğine ve bu önemli süreçte etrafında her zaman güvendiği, sevdiği insanların olacağına, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mor manto giymek tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine bu sayede karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında ölünün yüzünü mor görmek devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine işaret eder.

Kahve falında mor portakal görmek sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına rivayet etmektedir.