Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında banyoyu görmek

Kahve falında banyoyu görmek hayatının karışacağına, kişinin can derdine düşeceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, bulunan bazı yolların çok emek gerektireceği, bu yüzden başka yollar aranacağına, hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, düşüncelerini net olarak açamayacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına, ruh sağlığının bozulacağına, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına rivayet eder.

Kahve falında banyoyu gördüyseniz:

  • Elinizdeki, sizi uğraştıran herşeyi başarıyla tamamlayıp, ileriye yönelik planlar yapabilirsiniz.

Kahve falında banyoda solucan görmek fal sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine bunun da onun bazen isyan etmesine, üzülmesine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına alamet eder.

Kahve falında yeşil banyo görmek heveslerinin de azalacağına, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına tabir olunur.

Kahve falında çok büyük banyo görmek ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına delalettir.

Kahve falında odada banyo yapmak eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında banyoda korkmak kısmetlerinin ve şansının artacağına, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında banyoya sıçmak hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, büyük işlere imza atacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan bu sayede destek alabileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birisine banyo yaptırmak dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına, kolaylıklarla, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına alamet eder.

Kahve falında herkesin önünde banyo yapmak yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, işinde uzmanlaşacağına, bu sayede makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine inanılır.