Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok inci görmek

Kahve falında çok inci görmek içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, zor zamanlar yaşayacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, kazancının çoğalacağına, rahatının yerine geleceğine, fal sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, işlerinin hemen hallolacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çok inci gördüyseniz:

  • Beklenmedik olaylar planları bozuyor gibi görünse de, amaçlarınızın daha kısa sürede gerçekleşmesinde rol oynayabilir.

Kahve falında denizden inci toplamak çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz inci kolye görmek kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına işarettir.

Kahve falında altın inci kolye görmek günlerinin güzelleşeceğine, hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında inci küpe almak yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına yorulur.

Kahve falında denizde inci bulmak İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, sevap işlemekten geri kalmayıp, başka kimselere de yardım edeceğine, etrafındaki insanlara Allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında inci kolye ve bilezik görmek maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sıkıntıların ve sorunların çözümü için bir kişiden yüklü miktarda borç para alınacağına, dertlerin biteceğine, sevinçli haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında inci ağacı görmek iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine alamet eder.

Kahve falında inci taç takmak başarılarının her geçen gün artacağına, içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına işarettir.