Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında taksici görmek

Kahve falında taksici görmek geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve kişinin çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekerek adının lekelenmesi gibi durumlara kadar ilerleyecek bir sorunlar yumağı ile karşı karşıya kalacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan bu durumdan kurtulacağına, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, kendi işinin sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında taksici gördüyseniz:

  • Hayatın akışında yer alan beklenmedik, ani gelişmeleri kabullenmekte zorlanabilirsiniz.

Kahve falında taksi anahtarı görmek alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine tabir olunur.

Kahve falında taksiye görmek ihtiyaçlarını karşılayamayacağına, evine bakkaldan alınmış yiyecek maddeleri getirmesi umduğu bir işin gerçekleşeceğine yorulur.

Kahve falında sarı ticari taksi görmek kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında taksi çevirmek girdiği işlerde zarara uğrayacağına, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgiliyle taksiye binmek gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında dolmuş taksiye binmek talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına işaret eder.

Kahve falında gri taksi görmek sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, insanlar tarafından tanınacağına inanılır.

Kahve falında taksi şoförü görmek uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına ve bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine inanılır.