Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tablo görmek

Kahve falında tablo görmek kazancının günden güne düşeceğine, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, küs oldukları ile barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına, karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine, rızkının azalacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine, falı kapatan kişinin kendi işine sahip olacağına, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına inanılır.

Kahve falında tablo gördüyseniz:

  • İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.

Kahve falında çarpım tablosu görmek kudretinin yerine geleceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına işarettir.

Kahve falında tablo satın almak yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, aile içinde saadetinin artacağına işarettir.

Kahve falında tablo çizmek şansın yüze güleceğine, ferahlayacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tarihi tablo görmek hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, kul hakkına girmeyeceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına alamet eder.

Kahve falında yağlı boya tablo görmek moralinin genel olarak yerinde olacağına, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında duvarda tablo görmek sıkıntılarını yakın bir zaman içinde herhangi bir aksilik yaşamadan atlatacağına, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına delalet eder.

Kahve falında kuran tablosu görmek bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına, kişinin geri planda kalacağına, itibar kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında hediye tablo almak dünyayı gezmek için yola çıkacak olan fal sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine alamet eder.