Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında at nal görmek

Kahve falında at nal görmek kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, huzur ve sakinliğin yerini, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına, strese gireceğine, gergin olacağına, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına, elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına, kısmetli kapıların açılacağına, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına işarettir.

Kahve falında at nal gördüyseniz:

  • Bazı kişilere bazı şeyleri hatırlatmanız ya da bazı gerçekleri anlatmanız gerekebilir.

Kahve falında dört nala koşan at görmek özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, maddi olarak zarar edeceğine, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine tabir olunur.

Kahve falında altın at nalı görmek anne babayla tatsızlık yaşanacağına, isteklerinin yerine geleceğine, işinde terfii alıp, kıdem atlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında at nalı çakmak hayır duaları alınacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında dört nala koşan atlar görmek alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, işsiz kalmaya alamet etmektedir.

Kahve falında at nalı görmek çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, tekin olmayan işlere girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında at nalı kolye görmek sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına işarettir.

Kahve falında dört nala koşan siyah at görmek Allah’ın kendisinden yana olacağına ve kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, yeni iş teklifleri alacağına tabir olunur.

Kahve falında at nalı bulmak sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, her daim bereketli işler yapacağına tabir olunur.