Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında suyun dışında balık görmek

Kahve falında suyun dışında balık görmek maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına, rahat şekilde geçineceğine, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, fal sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına, aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, tatsız durumların yaşanacağına ve bu yüzden başın derde gireceğine rivayet eder.

Kahve falında suyun dışında balık gördüyseniz:

  • Gece gideceğiniz bir yerde karşıt cinsten birisi tepenizi attıracak, çekinmeden haddini bildirin.

Kahve falında su dışında balık görmek hiç beklemediği bir anda çok ağır bir hastalıkla karşı karşıya kalacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında balığı suyun dışında görmek epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine inanılır.

Kahve falında suyun dışında balık görmek eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, bu sebeple kendisine daha dikkat etmesi ve daha akıllıca adımlar atması gerektiğine aksi halde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edemeyeceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında suyun içinde canlı balık görmek ortak bir noktada bulaşamayacağına, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tatlı su balık görmek kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına, anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına inanılır.

Kahve falında balık suya atmak mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında balıklı suya düşmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, afiyete ereceğine rivayet eder.

Kahve falında tatlı su balığı yemek çok büyük üzüntü duyacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına yorulmaktadır.