Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşının çamaşır yıkadığını görmek

Kahve falında arkadaşının çamaşır yıkadığını görmek büyük sıkıntılar çekeceğine, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, gözyaşının dineceğine, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine, etrafındaki insanlardan alacağı yardım ile bu durumdan kurtulmaya çalışacağına, haksızlığa uğranacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının çamaşır yıkadığını gördüyseniz:

  • Heyecanla katılımda bulunmak istediğiniz hareketli plan veya projeler diğerleri için tehlikeli ya da anlamsız olabilir.

Kahve falında arkadaşının çamaşır yıkadığını görmek atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, yaşanan kırgınlıkların, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına yorulur.

Kahve falında arkadaşının çamaşırını yıkamak kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine alamet eder.

Kahve falında ölmüş birinin çamaşır yıkadığını görmek her işi ile daha çok ses getireceğine, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına işarettir.

Kahve falında elle çamaşır yıkamak hayatındaki meselelere doğru açıdan bakmasıyla tüm sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağına, onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında banyoda çamaşır yıkamak dertlerin biteceğine, mevki makam sahibi olunacağına, neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında annenin çamaşır yıkadığını görmek zorluklarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Kahve falında dere kenarında çamaşır yıkamak hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına tabir olunur.

Kahve falında eşinin çamaşır yıkadığını görmek hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına, tartışmaların ve sorunların ortasında kalacağına işarettir.