Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında suya doymamak

Kahve falında suya doymamak ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, işinde çok ilerleyeceğine, kirli işlere bulaşacağına, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında suya doymamak gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerde veya hızınızda değişiklik yapmanız özel hayatınızı veya iş yaşamınızı daha iyi yorumlamanızı sağlayabilir.

Kahve falında suya doymamak kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında su içip doymamak rahmete vesile olacak gelişmelere, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, rakiplerinin üzüleceğine işarettir.

Kahve falında su içmek ama doymamak mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına, büyük üzüntülerin ve sorunların falı kapatan kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine tabir olunur.

Kahve falında suya doyamamak şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine alamet eder.

Kahve falında doymadan su içmek kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına alamet eder.

Kahve falında su içmek suya doymamak güzel bir gelecek sahibi olunacağına, yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında su içmek ve doymamak geleceğinin parlak ve güzel olacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine yorulur.

Kahve falında kana kana su içmek doymamak sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına alamet etmektedir.