Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş olan birini canlı görmek

Kahve falında ölmüş olan birini canlı görmek gittikçe çıkmaza düşeceğine, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, çok büyük ve sorunlu olayların altından çok rahat bir şekilde kalkılacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, imkânlarının çoğalacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş olan birini canlı gördüyseniz:

  • Fiziksel aktiviteniz alışılmışın ötesinde olabilir.

Kahve falında canlı böcek yemek el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, zor ve stresli günler geçireceğine, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine delalettir.

Kahve falında canlı domuz görmek kendisini işine veremeyeceğine, sağlığının da uzun yıllar bozulmayacağına alamet eder.

Kahve falında ölmüş ünlü birini canlı görmek ele geçen para miktarının artmasıyla da kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına, özlemlerini bitireceğine işaret eder.

Kahve falında canlı birini kefenlemek bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına tabir olunur.

Kahve falında canlı bıldırcın yakalamak bazı başka desteklere kavuşacağına, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına tabir olunur.

Kahve falında canlı balık kusmak sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, yeni işlere girişileceğine, mal mülk sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölüleri canlı görmek manevi anlamda da istediği huzuru yakalayacağına, maddi olanakların kötüleşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölü annesini canlı görmek çok büyük çalışmalara girileceğine, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine delalet etmektedir.