Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında babet görmek

Kahve falında babet görmek kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, maddi olanaklarının artacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, her daim Allah yolunda olacağına yorulur.

Kahve falında babet gördüyseniz:

  • İstikrarsız tavırları olan kişiler dikkat gerektiriyor.

Kahve falında baphomet görmek iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına, dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz babet görmek hayalkırıklığı yaşayacağına, hayatının bir anda allak bullak olacağına rivayet eder.

Kahve falında siyah babet ayakkabı görmek elinin bolluğa kavuşacağına ve hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine yorulur.

Kahve falında kırmızı babet görmek sağlığının bozulacağına, yeni bir birlikteliğe başlanacağına işarettir.

Kahve falında babet görmek yeni işlere gireceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında babet ayakkabı giymek dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına alamet etmektedir.