Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sürüsü görmek

Kahve falında sürüsü görmek yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine ve daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve onları çok sevdiğini bu şekilde tekrar göstereceğine, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına, ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sürüsü gördüyseniz:

  • Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın kendinizi sakinleştirebilecek bir şeyler bulmaya gayret etmelisiniz.

Kahve falında siyah inek sürüsü görmek maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir sürü sivilce görmek onurlu bir yaşam süreceğine, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına işarettir.

Kahve falında bir sürü insan görmek kısa bir süre sonra da beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine işarettir.

Kahve falında bir sürü pire görmek sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine yorulur.

Kahve falında mal sürüsü görmek feraha ereceğine, attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine delalet eder.

Kahve falında bir sürü şapka görmek bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına, mutlu günler yaşanacağına, sevinileceğine tabir olunur.

Kahve falında köpek sürüsü görmek sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, kazancının çok daha fazla olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bir sürü yiyecek görmek gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına işarettir.