Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında derya görmek

Kahve falında derya görmek karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında derya gördüyseniz:

  • Bazı engellerle karşılaşmanız durumunda yaşananları kişisel algılamamalı veya güveninizi sarsmasına izin vermemelisiniz.

Kahve falında çamur deryası görmek rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine delalettir.

Kahve falında derya deniz görmek sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına inanılır.

Kahve falında derya ismini görmek ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına, hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına rivayet eder.

Kahve falında derya ismi duymak hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve fal sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına, çıkar için insanlara zulmetmeye yorulmaktadır.

Kahve falında derya görmek sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine inanılır.