Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında göğsün açıldığını görmek

Kahve falında göğsün açıldığını görmek geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına, yolunun açık olacağına, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine neredeyse içinden çıkılamaz bir hal alacağına, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, şansının açık olacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında göğsün açıldığını gördüyseniz:

  • Erkekseniz, dostlar arasındaki iletişimi sağlayabilir, dargınları barıştırabilir veya bir işi yapmalarında yardımcı olabilirsiniz.

Kahve falında göğsünün açıldığını görmek beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gök kapısının açıldığını görmek büyük bir yenilgi alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında göğsün açıldığını görmek sevdiği kişiden de ayrılacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine delalettir.

Kahve falında ateş açılmak çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine işaret eder.

Kahve falında mezar açılması görmek büyük sıkıntılar çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve fal sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine işaret eder.

Kahve falında evin kapısının açıldığını görmek kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, fal sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mezarlığın açıldığını görmek para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında göbek deliğinin açıldığını görmek çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, hayatın yoluna gireceğine işarettir.