Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz fermuar görmek

Kahve falında beyaz fermuar görmek bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına, kişinin hayatından yana hayır bulacağına, kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine işarettir.

Kahve falında beyaz fermuar gördüyseniz:

  • Seçenekleriniz çoğalıyor.

Kahve falında beyaz fermuar görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına işarettir.

Kahve falında fermuarı görmek sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında fermuar açmak iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, işveren pozisyonuna geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bozuk fermuar görmek iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, uzmanlığı dışındaki bu iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında fermuar çekmek gönül işlerinde üzüntüler yaşanacağına, işlerinin çok iyi gideceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına delalet eder.

Kahve falında fermuar açık görmek Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına işaret eder.

Kahve falında fermuar kapatmak takdir edileceği işler yapacağına, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına delalettir.

Kahve falında pantolon fermuarı görmek evindeki ve işindeki verimin azalacağına, çok daha büyük adımların atılacağına ve büyük kazançların elde edileceğine delalettir.