Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boynuzlu beyaz at görmek

Kahve falında boynuzlu beyaz at görmek sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, istediği zaman yeni işler kurabileceğine, geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine delalet eder.

Kahve falında boynuzlu beyaz at gördüyseniz:

  • Evdeki veya özel yaşamınızdaki sorunlar iş hayatınızda verimi düşürebilir.

Kahve falında boynuzlu beyaz at görmek aile içinden destek görecek olan fal sahibinin bir müddet daha kendisini toparlamakta güçlük çekeceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tek boynuzlu beyaz at görmek bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, kötü günler geçireceğine, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına inanılır.

Kahve falında beyaz boynuzlu at görmek sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, bu sayede çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine delalet eder.

Kahve falında boynuzlu at görmek ferah bir hayat yaşarken bir anda dara düşüleceğine, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına delalettir.

Kahve falında çift boynuzlu at görmek maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tek boynuzlu at görmek ekmeğinin azalmayacağına, sorunlarını aşmak için çözümlere kavuşacağına, aradığı çareleri bulacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine delalet eder.

Kahve falında beyaz at üzerinde gelin görmek eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz at üstüne binmek takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, problemlerinin biteceğine rivayet eder.