Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında suda et görmek

Kahve falında suda et görmek işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, üzgün ve karamsar olacağına, gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında suda et gördüyseniz:

  • Sadece konuşmak yerine planlarınızı uygulamaya geçirmelisiniz.

Kahve falında suda et görmek başı sıkışmış kişilere destek olacağına, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında çamurlu suda yüzdüğünü görmek büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına alamet eder.

Kahve falında suda yatmak aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, zahmetinin çoğalacağına alamet eder.

Kahve falında suda gemi görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kirli suda çamaşır yıkamak hayatından razı geleceğine, yarar sağlamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında suda ıslanmamak kişinin başarısızlığa düşeceğine, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında suda birini kaybetmek sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, zor zamanların geride kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında temiz suda elini yıkamak parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına rivayet eder.