Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında deniz altında kalmak

Kahve falında deniz altında kalmak manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, zor bir duruma düşüleceğine ve yapılan hatalar yüzünden eldeki fırsatların kaçırılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına, işlerinin düşeceğine, rahatının ve huzurunun bozulacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine rivayet eder.

Kahve falında deniz altında kalmak gördüyseniz:

  • Olayları doğru şekilde karşılayabilmek için hızlı hareket etmeniz gerekebilir.

Kahve falında deniz suyu altında kalmak zarar edeceği bir döneme gireceğine, sağlığını geri kazanacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, hayatının güzelliklerle, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine işarettir.

Kahve falında denizin altında kalmak iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine, edilen duaların karşılığını bulacağına delalet eder.

Kahve falında deniz dalgası altında kalmak yaşamının her anlamda iyileşeceğine, dualarının karşılığını alacağına, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına rivayet eder.

Kahve falında deniz dalgalarının altında kalmak uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine delalet eder.

Kahve falında deniz altında kalmak parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına ve musibet dolu görüleceğine, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine inanılır.

Kahve falında deniz dalgasının altında kalmak kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, torunlarına dahi yeteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında suyun altında kalmak kaybetmeyi göze alamayacağına, sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına delalettir.

Kahve falında göçük altında kaldığını görmek sıkıntılarından kurtulacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına delalet etmektedir.