Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen kişiden birşey almak

Kahve falında ölen kişiden birşey almak rakiplerine karşı güç elde edeceğine, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, yaşama hevesinden olacağına, önünün açık olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine, haneye bolluk ve bereket geleceğine, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölen kişiden birşey almak gördüyseniz:

  • Yeni faaliyetler, hobiler veya dış görünüşünüzde yapacağınız yenilikler sizi harekete geçirebilir.

Kahve falında yanan bir kişiyi görmek kişinin hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine rivayet eder.

Kahve falında sevdiğin kişiyle dudaktan öpüşmek hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine inanılır.

Kahve falında bir kişinin oynadığını görmek işlerin büyüyeceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına delalet eder.

Kahve falında hoşlandığın kişinin seni öptüğünü görmek kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, parasının ve malının artacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir kişinin polis olduğunu görmek işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, zorlanacağına, sıkıntıya düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiği kişiden haber almak işinin ehli olacağına, yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine tabir olunur.

Kahve falında konuşmadığın kişiyle konuşmak kişinin sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına, yapacağı o işi onaylamayacağına delalettir.

Kahve falında evlenilecek kişiyi görmek ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan çok etkilenileceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine alamet etmektedir.