Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında böbrek bağışlamak

Kahve falında böbrek bağışlamak hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına, aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, yüksek mevkilere getirileceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, aydınlık bir döneme girileceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına alamet eder.

Kahve falında böbrek bağışlamak gördüyseniz:

  • Size bazı bedeller ödetebilecek hal almadan önce, duygusal konuları ya da duygu durum değişikliklerinizi doğru yönetmenizde fayda var.

Kahve falında böbrek bağışlamak sönmüş umutların yeniden canlanacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına işaret eder.

Kahve falında böbreğini bağışlamak engellerin aşılacağına, zenginliği bulacağına işaret eder.

Kahve falında böbrek bağışladığını görmek barış ve sevgi ortamında bulunacağına, hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kitap bağışlamak ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine delalettir.

Kahve falında karaciğerini bağışlamak daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çaresiz ve çözümsüz kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kan bağışlamak borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında organ bağışlamak hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına ve Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine, günahlarına tövbe edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında altın bağışlamak yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına delalet etmektedir.