Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bekar birinin doğum yaptığını görmek

Kahve falında bekar birinin doğum yaptığını görmek mevkie edineceğine, çok güzel günler göreceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine ve sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, hayata küsecek duruma geleceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına alamet eder.

Kahve falında bekar birinin doğum yaptığını gördüyseniz:

  • Değişime sıcak bakmanızda fayda var.

Kahve falında bekar birinin doğum yaptığını görmek güzel bir yola çıkılacağına, kazançsız işler peşinde olmaya rivayet etmektedir.

Kahve falında bekarın doğum yapmak sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına, falı kapatan kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bekar kızın doğum yaptığını görmek fal sahibinin her muradının gerçek olacağına, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına alamet eder.

Kahve falında bekar kızının doğum yaptığını görmek yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuktan ötürü aile içinde tartışmaların başgöstereceğine alamet eder.

Kahve falında bekarken doğum yapmak sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına delalettir.

Kahve falında bekar bir kızın doğum yaptığını görmek maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına delalet eder.

Kahve falında bekar kızı evli görmek verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve haksızlığa uğranılacağına, hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bekar birine yüzük takmak kariyer basamaklarını sağlam bir şekilde çıkacağına, önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına yorulmaktadır.