Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaleci görmek

Kahve falında kaleci görmek toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, rızkının genişleyeceğine, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına inanılır.

Kahve falında kaleci gördüyseniz:

  • Harekete geçmeye veya değişimi kucaklamaya hazırsınız.

Kahve falında yanan kale görmek fal sahibinin rahat bir nefes alacağına, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına inanılır.

Kahve falında kale suru görmek ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi kalebodur görmek sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında deniz içinde kale görmek sevgi ve hürmet göreceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kalecilik yapmak iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, yeni fırsatlar sunulacağına yorulur.

Kahve falında beyaz kalebodur görmek imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine, mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder.

Kahve falında tarihi kale görmek kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, yaşanan sorunların sona ereceğine yorulur.

Kahve falında kale kapısı görmek kötü günleri geride bırakacağına, fal sahibinin neşesinin, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine işaret eder.