Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında su kuşu görmek

Kahve falında su kuşu görmek elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, saygı değer bir konuma çıkacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, bütün maksatlarının gerçekleşmesi, borçların kısa sürede ödeneceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına delalet eder.

Kahve falında su kuşu gördüyseniz:

  • Harcamalarınız artmaya devam edebilir veya bazı bedeller ödenmesi gerekebilir.

Kahve falında siyah kuşa su vermek inancının gönülden ve çok yüksek olacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına inanılır.

Kahve falında kuşlara su vermek çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına rivayet eder.

Kahve falında hasta kuşa su vermek çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, sıkıntılarının zamanla geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında muhabbet kuşuna su vermek hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına tabir olunur.

Kahve falında bir kuşa su vermek işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına yorulur.

Kahve falında su kuşu görmek ardından yeni bir işe gireceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine delalettir.

Kahve falında yavru kuşa su vermek iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına tabir olunur.

Kahve falında kuşa su içirmek kişinin bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına rivayet eder.