Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinden kaçmak saklanmak

Kahve falında birinden kaçmak saklanmak zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, her daim Allah yolunda olacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına, ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine, sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinden kaçmak saklanmak gördüyseniz:

  • Kendinizi bir an da farklı olayları anlamaya veya açıklamaya çalışırken bulabilirsiniz.

Kahve falında kaçmak saklanmak kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, örnek, saygı değer, sözü dinlenir, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına delalettir.

Kahve falında korkup kaçmak saklanmak zafer ve zenginlik getireceğine, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarle uğraşılacağına delalet eder.

Kahve falında birinden saklanmak kaçmak bunun şans olacağına, başarı, kazanç, makam, şöhret ve hayır getireceğine, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah’a şükredeceğine delalet eder.

Kahve falında birilerinden kaçmak saklanmak yaşadığı muhitin yenileneceğine, doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına işaret eder.

Kahve falında korkarak kaçmak saklanmak adından konuşulur olacağına, terfi edeceğine, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında düşmandan kaçmak saklanmak problemlerini çözeceğine ve kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına, bazı kimselere karşı güven kaybı yaşanacağına yorulur.

Kahve falında korkmak kaçmak saklanmak büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine işaret eder.

Kahve falında birilerinden saklanmak kaçmak çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına yorulmaktadır.