Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kıpkırmızı elma görmek

Kahve falında kıpkırmızı elma görmek kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, zararlarını telafi edeceğine, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, sarsılacağına, başarısının çoğalacağına, makamının yükseleceğine, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kıpkırmızı elma gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkiler besleniyor.

Kahve falında kıpkırmızı elma görmek ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine delalet eder.

Kahve falında kıpkırmızı deniz görmek işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına alamet eder.

Kahve falında kıpkırmızı domates görmek girdiği her işte büyük adımlar atacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kıpkırmızı çilek görmek iç dünyanızın sakinleşeceğine, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine alamet eder.

Kahve falında kıpkırmızı nar görmek herkesin dikkatinin çekileceğine, falı kapatan kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına alamet eder.

Kahve falında kıpkırmızı elbise giymek sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında yüzünü kıpkırmızı görmek sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına ve büyük kazanç elde edeceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine işaret eder.

Kahve falında kıpkırmızı gül görmek yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine delalet eder.