Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında köpeğin görmek

Kahve falında köpeğin görmek olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, yaşamına bakacağına, bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine, makamından olacağına, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine işarettir.

Kahve falında köpeğin gördüyseniz:

  • Bir toplantıda bulunup, bulunmamak konusunda kararsız kalmanız olasıdır.

Kahve falında köpek gözü görmek atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında balık ve köpek görmek fakirliğinin biteceğine, mal ve varlık sahibi olacağına, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine işarettir.

Kahve falında bir köpeğin doğurduğunu görmek büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yavru köpek ve annesini görmek bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına tabir olunur.

Kahve falında köpek tırmaladığını görmek mal ve mülk kaybı yaşanacağına, malın bereketinin artmasına alamet etmektedir.

Kahve falında siyah bir köpek görmek iyi şartlara kavuşacağına, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında pişmiş köpek eti yemek yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine, huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kurt köpeği saldırısına uğramak kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine yorulmaktadır.