Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında su kabı görmek

Kahve falında su kabı görmek rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, kazanca kavuşacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına, sıkıntılarının son bulacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, çok kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalıp çok büyük üzüntü ve endişe duyacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında su kabı gördüyseniz:

  • Daha uygulanabilir konulara yönelmenizde fayda var.

Kahve falında kaplara su doldurmak en kısa zamanda ayağa kalkacağına, çok yüksek mevkilerde bulunacağına işaret eder.

Kahve falında kapla su taşımak başının hiç dara düşmeyeceğine, daha derin bir ruhani hayata sahip olması ile beraber çevresindekilere de inancı hakkında doğru bilgiler vermeyi vazife edineceğine işaret eder.

Kahve falında su kabı görmek yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kap içinde su görmek sorunların ve sıkıntıların biteceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında musluktan akan suyu kapatmak çok huzurlu bir duruma geleceğine, hazırdan yemek zorunda kalacağına delalettir.

Kahve falında kabenin etrafında su görmek bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına, üzüntülerinin biteceğine ve çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına inanılır.

Kahve falında kapta su görmek bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine inanılır.

Kahve falında suyu kapatmak yeni siparişler alacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına tabir olunur.