Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dejavu görmek

Kahve falında dejavu görmek sevdiği kişilere yardım edeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine, tek başına bir hayat sürmeye başlayacağına, zamanının boşa gideceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, sevdiği kişilerden birinin yaptığı büyük bir hata yüzünden başının çok ağrıyacağına, işyerine yüklü miktarda para sokacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine işarettir.

Kahve falında dejavu gördüyseniz:

  • Birtakım insanların gereksiz kaprisleriyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında dejavu görmek bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine delalettir.

Kahve falında dejavu olmak güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine işarettir.

Kahve falında dejavu yaşamak onlar adına aç insanları doyuracağına, fakir çocukları giydireceğine, böylece kişinin hafifleyeceğine delalet eder.