Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ateş su görmek

Kahve falında ateş su görmek sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, özellikle iş ile ilgili gelişmelerin kişinin rahat bir hayat yaşamasına neden olacağına, günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, dertlerin artacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine rivayet eder.

Kahve falında ateş su gördüyseniz:

  • İsteklerinizi elde etmenize yarayacak planlar yapmanın faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında ateş yakıp su ısıtmak ekonomik kayıpların sürekli artacağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında ateşte su kaynatmak hayırlı terfiler alınacağına, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına yorulur.

Kahve falında su ateş görmek helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine, ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine delalettir.

Kahve falında ateş su görmek işlerin hiç olmadığı kadar kötü olacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ateşte kaynayan su görmek yardıma ihtiyaç duyacağına, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine delalettir.

Kahve falında ateş su dökmek işlerin kapanacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, çalışkanlığı, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ateşi suyla söndürmek sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına ve böylece uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında su ısıtmak için ateş yakmak çalışma hayatında bir takım zorluklar yaşamaya, sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, kazancını iki kat arttıracağına işaret etmektedir.