Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kollarında birinin öldüğünü görmek

Kahve falında kollarında birinin öldüğünü görmek hafifleyeceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine alamet olan fal, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına, eski arkadaşlarla çok fazla görüşülemeyeceği gibi, yeni bir çevre edinileceğine, başarılı olundukça özgüvenin artacağına, işlerin yoluna gireceği ve aradaki buzların eriyeceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine işarettir.

Kahve falında kollarında birinin öldüğünü gördüyseniz:

  • Bazı konularda ısrarcı veya inatçı olan kişiler sorun çıkartsalar bile, siz ne olursa olsun tartışmalara girmemeye çalışmalısınız.

Kahve falında birinin kollarında öldüğünü görmek her zaman çok mutlu olacağına, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında sevdiğinin kollarında ölmek ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına, kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına işarettir.

Kahve falında sevgilinin kollarında ölmek dinde ve ahlakta güzelleşip olgunlaşacağına, eğlenceli şekilde yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında kollarında birinin öldüğünü görmek cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına işarettir.

Kahve falında annenin kolunda altın görmek içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kol çimdiklemek başka kimselere de yardım edeceğine, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine ve bu sayede hayır duaları alınacağına alamet eder.

Kahve falında kol kaşımak çektiği sıkıntıların daha da artacağına, bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine yorulur.

Kahve falında kolundan ısırılmak işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, işlerin sarpa saracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine inanılır.