Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında su çukuru görmek

Kahve falında su çukuru görmek sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, kişinin başarılarının artacağına, önemli işler yapacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, karşısına çıkacak sorunları, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, bir sebeple ailesi ile arasının açılıp, çok sayıda borca gireceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine alamet eder.

Kahve falında su çukuru gördüyseniz:

  • Siz hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle daha kolay anlaşabilirsiniz.

Kahve falında çukura su doldurmak şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına inanılır.

Kahve falında çukur içinde su görmek el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, sağlık sorunları ile uğraşılacağına inanılır.

Kahve falında çukurun içinde su görmek ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, spor yapmaya başlanılacağına, maddi sıkıntıların biteceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına işaret eder.

Kahve falında çukurda su görmek zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına ve kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine, makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına işarettir.

Kahve falında su dolu çukurlar görmek kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında içi su dolu çukur görmek üzülmeye veya keder içinde bulunmaya, sorunların günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında su dolu çukur görmek işinde profesyonel kimse olacağına, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına delalettir.

Kahve falında su çukuru görmek çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, çok zor duruma düşüleceğine, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına tabir olunur.