Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pişmiş bütün tavuk görmek

Kahve falında pişmiş bütün tavuk görmek çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine, zor zamanlar yaşanacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine yorulur.

Kahve falında pişmiş bütün tavuk gördüyseniz:

  • Daha sakin düşünmeye çalışmalısınız.

Kahve falında pişmiş bütün tavuk görmek birçok engelin aşılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bütün çiğ tavuk görmek kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına delalet eder.

Kahve falında bütün tavuk görmek aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan fal sahibinin,  rahat bir nefes alacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bütün tavuk yemek hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine, sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine yorulur.

Kahve falında bütün akrabaları bir arada görmek sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına delalettir.

Kahve falında bütün dişlerinin çıktığını görmek çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, prestij kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında bütün yumurta görmek büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, masumluğunu ispat edeceğine, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında bütün ölülerin dirildiğini görmek kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına alamet etmektedir.