Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kel karpuz görmek

Kahve falında kel karpuz görmek dertlerine derman bulacağına, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, hasta olanın da iyileşeceğine, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kel karpuz gördüyseniz:

  • değiştirmeniz yönünde sizi teşvik eden kişiler olabilir.

Kahve falında kel karpuz görmek sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında başkasının kel olduğunu görmek sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, rahata erileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir kızı kel görmek zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni girişimlerde bulunacağına ve gelirinin arttırmak için atılıma geçeceğine inanılır.

Kahve falında kel adamı saçlı görmek sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, çok kötü hissedileceğine işaret eder.

Kahve falında başın kel olduğunu görmek inancının gönülden ve çok yüksek olacağına, ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına işarettir.

Kahve falında kel bebek görmek insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, yeni işlere atılacağına inanılır.

Kahve falında saçın dökülmesi kel kalmak sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, rızkın çoğalacağına delalet eder.

Kahve falında annesini kel görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, Allah’ın yolundan gideceğine delalet eder.