Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında denizi dibini görmek

Kahve falında denizi dibini görmek çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına, çok sorunlu bir işin üstesinden bu sayede geleceğine, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, kişinin açığını arayan bir yöneticinin eline koz verilmesi halinde iş hayatının zora gireceğine, hayırlı bir kalabalık oluşturacaklarına fal sahibinin de o insan topluluğuna tabi olacağına, başarı kazanılacağına, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine rivayet eder.

Kahve falında denizi dibini gördüyseniz:

  • Her ne kadar haklı olan sizseniz de, çözümü daha sonraya bırakmalısınız.

Kahve falında deniz dibinde yaşamak aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında denizi dibini görmek başarısızlığa düşeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına, bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine delalettir.

Kahve falında denizin dibine batmak kazancının da hiç eksilmeyeceğine, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine inanılır.

Kahve falında denizin dibinde yüzmek onlar tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında denizin dibine inmek hiç beklenmedik şeyler yapacağına, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında denizin dibinde balık görmek çaresizleşeceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, fal sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında denizin dibinde yürümek ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında denizin dibinde olduğunu görmek ardından verilen kararın uygulamaya konulacağına, kendisini kazanmaya odaklayacağına delalet eder.