Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında soyulmuş yılan görmek

Kahve falında soyulmuş yılan görmek sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, özellikle küskünlükler söz konusuysa barış sağlanacağına, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, büyük atılımların yapılacağına inanılır.

Kahve falında soyulmuş yılan gördüyseniz:

  • Bir süredir görmediğiniz bir dostunuz sizi arayıp çok önemli bilgiler verebilir.

Kahve falında soyulmuş yılan görmek kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına işarettir.

Kahve falında derisi soyulmuş yılan görmek attığı her adımda zarara uğrayacağına, bütçesinin daralacağına delalet etmektedir.

Kahve falında avuç içinin soyulduğunu görmek ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, hayalini kurduğu şeylerden günden güne uzaklaşacağına işaret eder.

Kahve falında çingeneler tarafından soyulmak ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına delalettir.

Kahve falında dükkanı soyulmak kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında soyulmuş portakal görmek sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, bir sebeple çok zarar edeceğine işaret eder.

Kahve falında soyulmuş tavuk görmek hem hayatının kurtulacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, borçlanarak bazı işlere atılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evini soyulduğunu görmek türlü musibetlere uğrayacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine rivayet eder.