Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tam ay görmek

Kahve falında tam ay görmek yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, bundan büyük kazanımlar elde edeceğine ve olumlu dönüşümler alacağına, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, sorunların büyük darbeler vuracağına, çalışma ortamında huzurunun bozulacağına, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine yorulur.

Kahve falında tam ay gördüyseniz:

  • Yeni kurulacak arkadaşlıklar vizyonunuzu genişletebilir.

Kahve falında tam ay görmek bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, zarar verici sorunlardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çeyrek ve tam altın görmek işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, dertlerin bölüşüleceğine delalettir.

Kahve falında tam altın bulmak çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tam yapılmamış ev görmek çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tam tarih görmek maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, hayırlı bir hayat süreceğine işaret eder.

Kahve falında tam olmamış üzüm görmek dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına, fal sahibinin elinden gelenleri yapsa da bu işi bitiremeyeceği için moral bozukluğu yaşayacağına yorulur.

Kahve falında tam görememek kişinin tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tam pişmemiş et yemek fal sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine alamet etmektedir.