Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında solucan görmek

Kahve falında solucan görmek mevki makam sahibiyken işten olunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, feraha ermeye, kendisini ferahlamış hissedeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, işini tutkuyla yapan fal sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, anne babanın birbirine düşeceğine, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında solucan gördüyseniz:

  • Geleceğinizi olumlu yönde etkileyebilecek yaratıcı fikirleriniz olabilir ya da oluşabilir.

Kahve falında bağırsak solucanı düşürmek bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında avuç içinde solucan görmek Allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine, giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında fare ve solucan görmek aile içinden birinin veya fal sahibinin hastalık, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayalkırıklıklarının giderileceğine işaret eder.

Kahve falında saksıda solucan görmek kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına, sevinçli haberler alınacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz solucanlar görmek istediği noktalara ulaşacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında küçük beyaz solucan görmek iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına delalet eder.

Kahve falında çok uzun solucan görmek aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına delalet eder.

Kahve falında canlı solucan görmek içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine yorulmaktadır.