Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevgiliyi uyandırmak

Kahve falında sevgiliyi uyandırmak zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına, herhangi zarara uğramayacağına, huzursuzluklar ile boğuşacağına ve çok zor ve ruhsal olarak çok kötü bir dönem geçireceğine, her türlü derde ve üzüntüye karşı hazır olunduğuna, işlerle ilgili doğru karar vermek için detaylı bir düşünme yolu seçildiğine, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, çözümlere ve çarelere kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında sevgiliyi uyandırmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin size olan sevgilerini istediğiniz şekilde göstermemeleri sizi rahatsız edebilir.

Kahve falında sevgiliyi uykudan uyandırmak korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında sevgiliyi öperek uyandırmak kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak, Allah yolunda ilerleyeceğine, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına delalettir.

Kahve falında eski sevgiliyi uykudan uyandırmak evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına ve sabırlı bir şekilde yaptığı zor bir işte zarar edeceğine, yaşadığı üzüntülerden kurtulacağına delalettir.

Kahve falında sevgiliyi uyandırmak haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine, mesleki anlamda geriye düşüleceğine işaret eder.

Kahve falında boğulurken uyanmak hayatının tatlılık, hoşluk, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, uzun zamandan beri hayali kurulan bir şeye aile bireylerinin vereceği destek sayesinde kavuşulacağına tabir olunur.

Kahve falında irkilerek uyanmak düzeninin yeniden sağlanacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına işarettir.

Kahve falında namaza uyandırmak hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine ve ferahlığa çıkacağına, hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında öperek uyandırmak musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, isminden sıkça söz ettireceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına inanılır.